Web Directory

Registrace do katalogů je jednou z nejdůležitějších součástí off-page optimalizace, protože tímto způsobem víte přilákat množství nových zákazníků.

Díky registrací získáváme kvalitní zpětné odkazy na web-stránku, které Vás posouvají výše ve vyhledávačích, jako je například Google, Yahoo nebo Bing. Návštěvníci z katalogů vás našli v odpovídající podkategorii daného katalogu a proto je vysoce pravděpodobné, že opravdu hledají právě oblast Vaší stránky.

Pomocí registrace do katalogů přicházejí na naši stránku noví návštěvníci dvěma způsoby:
  • Návštěvníci, kteří přicházejí přímo ze stránek katalogu – pokiaľ sa stránky nacházejí v správné podkategorii získáváte návštěvníků, kteří mají reálný zájem o Váš web.
  • Návštěvníci, kteří přicházejí prostřednictvím vyhledávačů - díky registraci v katalozích má Váš web více zpětných odkazů a tím má vyšší váhu, čehož důsledkem je, že se vaše stránky nacházejí výše ve výsledcích vyhledávání a tím Vám vyhledávače posílají větší množství návštěvníků.

Velkou výhodou je to, že registrace do katalogů je v trdivé většině bezplatná.

Údaje které budete potřebovat k registraci?

K registraci osobních webových stránek do katalogů budeme potřebovat název, popis, adresu (URL) stránky a mail. K registraci firemních stránek je nutné, nebo možné uvést i poštovní adresu, kontaktní osobu a IČO. V některých případech Vám pro potvrzení registrace přijde mail s informací o registraci, přičemž pro úplnost registrace stránky je nutno kliknout na přiložený odkaz v těle mailu.

 

EN directory DE katalog PL katalogi FR annuaire IT CZ katalogy SK katalógy